Kompaktowy wózek Lexa – charakterystyka

wózek spacerowy

Czy jest możliwe, by zaopatrzyć się w jeden, jedyny wózek spacerowy, od urodzenia dziecka, aż do skończenia przez niego czterech lat? Kompaktowy wózek Lexa będzie idealnym rozwiązaniem! Dlaczego?

Wózek Lexa Ricardo to ultralekki wózek spacerowy, który sprawdzi się idealnie dla każdego, kto ceni sobie wygodę użytkowania i komfort jazdy dla dziecka. Jest niezwykle funkcjonalny, gdyż posiada łatwą, i bezproblemową obsługę.

System składania

Wózek Lexa składa się w intuicyjny sposób. Ważny dla każdego rodzica jest fakt, że można go obsługiwać jedną ręką (gdy w drugiej trzymamy swoje dziecko). Gdy jest złożony, nie zajmuje wiele miejsca, zmieści się w praktycznie każdym bagażniku samochodowym. Ten fakt na pewno ucieszy też wielbicieli podróży innymi środkami transportu jak choćby pociągiem czy autobusem. Złożony wózek będziemy mogli mieć zawsze pod ręką. Na uwagę zasługuje też fakt iż, ta spacerówka jest też bardzo lekka. Jej waga to zaledwie 6,4 kg. Nie powinno więc być żadnym problemem przeniesienie go z trudnego terenu (np. piaszczystej plaży), czy wniesienie na czwarte piętro bloku.

Wygodna konstrukcja

Wózek posiada regulowany podnóżek oraz oparcie. Dzięki temu maluch może jeździć w wygodnej dla siebie pozycji, a gdy będzie miał ochotę na drzemkę – bez problemu zmienimy jego położenie na leżące. Siedzisko jest bardzo szerokie, co zapewni komfort siedzenia nawet starszym szkrabom.

Zobacz również  Kosmetyki do pielęgnacji dzieci

Warto wspomnieć, iż koła w kompaktowym wózku spacerowym Lexa posiadają system amortyzacji. Dziecko nawet nie odczuje jazdy po kamieniach, nierównym bruku, czy przez wysokie krawężniki.
Wózek posiada też skrętne koła przednie. Dzięki temu manewrowanie spacerówką jest dziecinnie proste.
Wózek posiada też specjalne adaptery, dzięki którym zamontujemy do niego fotelik samochodowy, nie budząc dziecka, które usnęło podczas jazdy autem.

Dodatkowe ułatwienia

Wózek posiada wygodny i duży kosz na zakupy. Na daszku wózka znajduje się siateczkowe okienko. Dzięki niemu zapewniona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza, a rodzice mogą mieć cały czas na oku swoją pociechę. Podobne wstawki znajdują się też po bokach wózka. Zamontowana w spacerówce rączka ma obicie piankowe, przez co jest przyjemna w dotyku i nie pozwoli na odparzenia skóry dłoni.
Warto też wspomnieć o hamulcach. System Flip-flop pozwala korzystać z nich w każdym rodzaju obuwia, nawet w sandałach czy na boso.
Bezpieczeństwo w wózku spacerowym jest priorytetem. Dlatego też został on zaopatrzony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowe ochraniacze na ramiona zapewnią komfort i wygodę jeżdżącym w nim dziecku.
Do wózka Lexa można wykupić także specjalną moskitierę oraz osłonę przeciwdeszczową. Gadżety te dodatkowo zwiększają wygodę użytkowania produktu.

Designerski wygląd

Spacerowe wózki Lexa dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Bez problemu każdy rodzic znajdzie więc odpowiedni dla siebie. W ofercie znajdują się wózki żółte, zielone, czarne oraz czerwone.

Zobacz również  Opinie klientów na temat pampers activebaby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *